رفتن به محتوای اصلی
۲۷ اردیبهشت, ۱۴۰۲ / ۱۱:۱۶

تأمین مسکن از اولویت‌های مدیریت شهری قم است

مطلب بدون عنوان 1170
رئیس کمیسیون برنامه ‌و بودجه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به پیشگامی مدیریت شهری در ساخت مسکن ملی گفت: تخفیف عوارض بیش از 30 درصد به همراهی مدیریت استان نیازمند است. 
در صورتی که نیاز باشد تخفیف عوارض مسکن ملی بیش از 30 درصد باشد باید مدیریت استان پیگیری لازم برای بازگرداندن این مبلغ به شهر را داشته باشد

به گزارش شهرنیوز، حسین صابری در هشتاد و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که در ساختمان شهید باکری برگزار شد، با تشکر از مدیریت اداره کل راه و شهرسازی اظهار داشت: در دو سال گذشته اتفاقات خوبی در تعاملات مدیریت شهری و اداره کل راه و شهر سازی افتاد.

رئیس کمیسیون برنامه ‌و بودجه شورای اسلامی شهر قم تصریح کرد: در صورتی که نیاز باشد تخفیف عوارض مسکن ملی بیش از 30 درصد باشد باید مدیریت استان پیگیری لازم برای بازگرداندن این مبلغ به شهر را داشته باشد تا مدیریت شهری در تامین اعتبار دچار مشکل نشود.

وی در پایان تاکید کرد: شهرداری در ساخت مسکن ملی پیشگام بوده و تامین مسکن یکی از اولویت‌های مدیریت شهری برای مردم است.

**جاده قم - ورجان تا پایان مسیر تکمیل شود

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم هم در این جلسه گفت: جاده قم ورجان به صورت کامل تکمیل شود تا ادامه این مسیر به یک گلوگاه پرخطر تبدیل نشود.

مصطفی ملایی خطاب به مدیریت اداره کل راه و شهرسازی افزود: با توجه به تاکیدات شما به ارتقاء کیفیت زندگی در شهر قم نیاز است در ساخت راه‌ها به رفاهیات نیز توجه شود تا مشکلات منطقه پردیسان در بخش‌های دیگر شهر رخ ندهد و شاهد آسیب‌های از این دست نباشیم.

انتهای پیام/


منبع مطلب: شهرنیوز
https://www.qom.ir/uuNQ