38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
فهیمه حمزه ای

سامانه‌های پرداخت قبوض شهر قم
معرفی خدمات الکترونیکی دستگاه‌های خدمات رسان استان قم

شهروند گرامی سلام

به صفحه سرویس‌های الکترونیکی و پرداخت قبوض دستگاه‌های خدمات رسان شهر قم خوش آمدید. شما می‌توانید با استفاده از لینک هایی که در این صفحه ارایه شده اند، به پورتال‌ها و وب سایت‌های دستگاه مربوطه مراجعه نموده و از خدمات ارایه شده در میزخدمت الکترونیکی ایشان استفاده نمایید.

همچنین با استفاده از لینک هایی که در هر بخش ارایه شده اند شما قادر خواهید بود نسبت به مشاهده و پرداخت قبوض مربوطه اقدام فرمایید.

توجه: تمامی لینک‌های ارایه شده در این صفحه براساس اطلاعات ارایه شده در وب سایت‌های رسمی وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان مربوطه بارگزاری شده اند، و همچنین سرویس‌های پرداخت الکترونیکی قبوض، نیز سرویس‌های کشوری ارایه شده توسط بانک‌ها و موسسات خدمات بانکی مجاز در کشور می‌باشند.

جمع آوری این لینک‌ها در پورتال شهرداری قم به منظور کمک به شهروندان گرامی در دسترسی آسان به این سرویس‌ها بوده لیکن مسئولیت خدمات و سرویس‌های ارایه شده با دستگاه‌های متولی و ارایه دهندگان هر سرویس بوده و مسئولیتی متوجه شهرداری قم نمی‌باشد.

لطفا در صورت مواجهه با مشکلات احتمالی با دستگاه خدمات رسان و یا ارایه دهنده سرویس مربوطه تماس حاصل نمایید.

شرکت گاز

با کمک گرفتن از لینک‌های زیر می‌توانید خدمات مرتبط با شرکت ملی گاز را دریافت و نسبت به مشاهده و پرداخت قبوض مربوطه اقدام فرمایید:

لینک‌های مفید و کاربردی

لینک‌های پرداخت آنلاین

شرکت برق

با کمک گرفتن از لینک‌های زیر می‌توانید خدمات مرتبط با شرکت توزیع برق را دریافت و نسبت به مشاهده و پرداخت قبوض مربوطه اقدام فرمایید:

لینک‌های مفید و کاربردی

لینک‌های پرداخت آنلاین

شرکت آب و فاضلاب

با کمک گرفتن از لینک‌های زیر می‌توانید خدمات مرتبط با شرکت آب و فاضلاب شهری را دریافت و نسبت به مشاهده و پرداخت قبوض مربوطه اقدام فرمایید:

لینک‌های مفید و کاربردی

لینک‌های پرداخت آنلاین

شرکت مخابرات

با کمک گرفتن از لینک‌های زیر می‌توانید خدمات مرتبط با تلفن ثابت و شرکت مخابرات ایران را دریافت و نسبت به مشاهده و پرداخت قبوض مربوطه اقدام فرمایید

لینک‌های مفید و کاربردی

لینک‌های پرداخت آنلاین