33.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar

راهنمای همراهان جدید
کمپین همیاران بازیافت

همیار جدید بازیافت گرامی سلام

اگر این صفحه را مشاهده می نمایید به این معناست که شما زباله تفکیک شده به همکاران ما تحویل داده اید، اما هنوز عضویتتان را در «کمپین همیاران بازیافت» شهرداری قم تکمیل نفرموده اید. لذا برای استفاده از امتیازاتی که برای شما در این کمپین در نظر گرفته شده است، لازم است که نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خودتان در این کمپین اقدام نمایید. برای اینکار کافیه که در فضای مجازی شهرداری قم عضو بشید، که کار خیلی ساده ایه، برای آشنایی با روش عضویت در فضای مجازی شهرداری قم در ادامه مطلب با ما باشید.
چگونه عضو فضای مجازی شهرداری قم شویم؟
اگر تاکنون در فضای مجازی شهرداری قم عضو نشده‌اید، جای نگرانی نیست، به سادگی می‌توانید از طریق دکمه زیر وارد محیط ثبت نام کاربران شده و طی چند مرحله ساده به خانواده بزرگ کاربران فضای مجازی شهرداری قم بپیوندید.
راهنمای کاربر
کمپین همیاران بازیافت چیست؟
کمپین همیاران بازیافت، یک فعالیت اجتماعی و زیست محیطی است، که در آن مردم شهر به شهرداری در جمع آوری و تفکیک زباله‌ها برای بازیافت آنها کمک می‌کنند.
برای آشنایی با این کمپین از دکمه زیر استفاده نمایید.
برای مشاهده و استفاده از امتیازات خود چکار کنیم؟

برای اینکه بتوانید از امتیازاتی که برای شما ثبت می‌شود مطلع شوید، و از آنها استفاده کنید، لازم است که به «شبکه الکترونیکی خدمات هوشمند» شهرداری قم، موسوم به «شاخه» وارد بشوید. روش عضویت در فضای مجازی و ورود به سامانه «شاخه» را در ادامه توضیح خواهیم داد، اگر شما، عضو فضای مجازی شهرداری قم شده‌اید می‌توانید هم اکنون وارد سامانه «شاخه» شوید.
qomyar-web
در سامانه «شاخه» شما که عضو کمپین همیاران بازیافت شده اید، در کنار عکس خود یک «بج» ویژه همیاران بازیافت مشاهده خواهید کرد که شما را از دیگر اعضاء محترم «شاخه» مجزا می‌کند. شما همچنین می‌توانید امتیازاتی را که در رابطه با فعالیت‌های همیار بازیافتی‌تان و همچنین امتیازات ناشی از فعالیت در سامانه «شاخه» را دریافت نموده‌اید، مشاهده نمایید. در این سامانه همچنین یک ابزار رتبه بندی دائمی برای همیاران بازیافت عزیز وجود دارد، که اگر شما جزء پنج فعال برتر این کمپین باشید در این رتبه بندی نام خود را مشاهده خواهید کرد.
انشاالله در آینده امکانات و امتیازات ویژه دیگری نیز برای همراهان عزیز شهرداری در این حوزه در نظر گرفته خواهد تا قدم کوچکی باشد در تشکر از همراهی ارزشمند شما عزیزان.

 سامانه «شاخه» دارای نسخه‌های تحت وب و اپلیکیشن موبایل است . برای آشنایی با این سامانه و نسخه‌های آن، از دکمه زیر استفاده نمایید .