36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar

راهنمای استفاده از سرویس ثبت ایستگاه صلواتی

شهروند گرامی سلام

به صفحه راهنمایی درخواست ایستگاه صلواتی خوش آمدید.
سامانه یکپارچه ثبت درخواست ایستگاه صلواتی
از آنجا که هرسال با شروع مناسبت های خاص، ارگان های مختلف شهری در قم با حجم زیادی از درخواست ها بابت برپایی ایستگاه های صلواتی روبرو بوده و بالا بودن این درخواست ها و روال های اداری تکمیل این مراحل،qomyar-web فرآیندی زمان بر برای متقاضیان محترم بوده است، شهرداری قم با همیاری راهور ناجا و اداره سلامت استان، ‌سامانه ثبت درخواست برپایی ایستگاه صلواتی را به صورت الکترونیکی راه اندازی کرده است.
این سامانه به منظور رفاه حال متقاضیان و کاهش دفعات مراجعه آنها به شهرداری و سایر ارگان ها و همچنین آسان سازی روند کاری طراحی شده است و شهروندان گرامی خواهند توانست با صرف کمترین هزینه و زمان فرآیند قانونی مورد نیاز جهت برپایی ایستگاه صلواتی را انجام دهند.
لطفا متن ضوابط و مقررات مندرج در مراحل اولیه فرآیند ثبت درخواست را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا در فرآیند برپایی ایستگاه های صلواتی خللی ایجاد نگردد.

چگونه درخواست خود را ثبت کنیم؟
متقاضیان با مراجعه به درگاه میزخدمت شهرداری قم و همراه داشتن تصویر معرفی نامه از مواخذ ذیصلاح و ارائه اطلاعات حقیقی و همچنین مشخصات هیئت یا ارگان مربوطه می توانند درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایند.

در مرحله ثبت درخواست می بایست با انتخاب نوع گروه، اطلاعات لازم از جمله مدت زمان، ابعاد ایستگاه صلواتی و دیگر موارد را به درستی تکمیل نمایید.
در نظر داشته باشید با تایید نماینده راهور و مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری، شما مجوز برپایی ایستگاه صلواتی را خواهید داشت. بنابراین لازم است بعد از ثبت درخواست خود، از طریق همین سامانه آن را پیگیری نمایید.

لیست مراکز مورد تایید جهت دریافت معرفی نامه :
ارائه معرفی نامه تنها از منابع زیر مورد تایید شهرداری قم می باشد:
۱- سازمان تبلیغات اسلامی
۲- هیات مذهبی
۳- هیئت امنای مسجد یا حسینیه
۴- تاییدیه اصناف
۵- درخواست ادارات
۶- نامه برای اتباع