28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar

ثبت نام متقاضیان همکاری

شهروند گرامی سلام

به صفحه معرفی سرویس «ثبت درخواست همکاری» خوش آمدید.
در این صفحه قصد داریم شما را با خدمت ثبت درخواست همکاری ویژه متقاضیان آشنا کنیم.
جذب نیروی متخصص و متعهد همواره از مهمترین دغدغه‌های سازمان‌ها و مراجع دولتی است، از این رو شهرداری قم نیز تمام تلاش خود را جهت ارائه بهترین و کاملترین خدمات به شهروندان به کار می‌گیرد تا از حاذق ترین و متعهدترین متخصصین در حوزه‌های مرتبط دعوت به همکاری نماید.qomyar-webدر همین رابطه سرویس فوق با هدف جمع آوری مشخصات متقاضیان علاقه مند به همکاری با شهرداری قم آماده سازی شده است.
در صورتی که متقاضی همکاری با شهرداری قم هستید، توجه داشته باشید که:
  • شهرداری قم برای بکارگیری و جذب همکار، تابع قوانین و مقررات موضوعه بوده و امکان استخدام نیروی انسانی بدون طی شدن مراحل قانونی لازم و اخذ مجوزهای مورد نیاز به هیچ عنوان مقدور نمی‌باشد
  • این سرویس صرفا به منظور اطلاع از توانمندی‌های متقاضیان محترم ایجاد گردیده که در شرایط قانونی مناسب از ظرفیت‌های ایشان استفاده شود.
  • ثبت نام در این سرویس هیچگونه حق قانونی برای متقاضیان محترم ایجاد نخواهد کرد و صرفا در صورت نیاز شهرداری قم به جذب همکار، و مطابق با قوانین و مقررات مربوطه و پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح از اطلاعات جمع آوری شده در این بانک اطلاعاتی، به شکل مناسب استفاده خواهد شد.

ثبت مشخصات متقاضیان همکاری با شهرداری قم به صورت غیر حضوری 
هر یک از شهروندان که تمایل داشته باشند می‌توانند بدون مراجعه حضوری، از طریق سامانه «میزخدمت الکترونیکی» شهرداری قم، اقدام به ثبت درخواست همکاری نمایند.

توجه داشته باشید که برای پیگیری درخواست‌های ثبت شده در این سرویس به هیچ عنوان به صورت حضوری به شهرداری مراجعه ننمایید، همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس خواهد گرفت
توجه داشته باشید که:
درخواست شما توسط همکاران ما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتایج آن به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
همچنین شما می‌توانید از منوی «خدمات» وارد کارتابل خود شوید و از تب سوابق درخواست خود را مشاهده و پیگیری نمایید. همچنین شما می‌توانید برای مشاهده سوابق درخواست‌های این سرویس از دکمه «سوابق» موجود در قسمت پایین همین صفحه نیز استفاده نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت درخواست همکاری به شرح زیر می‌باشد:
  1. مشخصات شناسنامه‌ای
  2. مشخصات تماس و محل سکونت
  3. تصاویر کارت ملی و شناسنامه
  4. تصویر پرسنلی از شخص متقاضی
  5. تصویر آخرین مدرک تحصیلی
  6. تصویر از سند مربوط به آخرین وضعیت نظام وظیفه