۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

احداث یکی از بزرگترین ایستگاه‌های آتش‌نشانی کشور در قم/بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی ورزشی پردیسان به‌زودی

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به احداث ایستگاه مادر آتش‌نشانی در بلوار پیامبراعظم(ص)، گفت:فاز یک ایستگاه آتش‌نشانی مادر به‌عنوان یکی از بزرگترین ایستگاه‌های آتش‌نشانی کشور در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۶۰۰ مترمربع بااعتباری افزون بر ۱۳ میلیارد تومان تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، بابیان اینکه اقدامات عمرانی احداث ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی قم در حال رسیدن به مراحل پایانی است، خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این ایستگاه، تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی قم به ۲۵ ایستگاه می‌رسد که با توجه به جمعیت کلانشهر قم، وضعیت استانداردی را نشان می‌دهد.

وی اظهار داشت: مجتمع فرهنگی ورزشی شهرک پردیسان به همراه ساختمان جدید شورای اسلامی شهر قم نیز از طرح‌های مهم عمرانی است که امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مجتمع فرهنگی ورزشی منطقه هشت با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی و صرف اعتبار ۱۲ میلیارد تومانی با سرعت در حال تکمیل است و تمام تجهیزات موردنیاز آن خریداری‌شده است، همچنین ساختمان جدید شورا نیز پیشرفت بالای ۷۰ درصدی با ۱۴ میلیارد تومان اعتبار امسال افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/****ش