۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

فتنه ایجاد تفرقه دشمنان راه به‌جایی نخواهد برد/تأکید بر تقویت اقتدار پلیس

رییس شورای اسلامی شهر قم با تأکید بر برنامه دشمنان در ایجاد تفرقه، گفت: وقتی تحریم برنده‌ترین سلاح دشمنان راه به‌جایی نبرده، دشمنان برهم زدن وحدت و انسجام را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش شهرنیوز، حسین اسلامی در پنجاه و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی در سالن جلسات ساختمان شهید باکری این شورا، با اشاره به نزدیکی به سالروز شهادت سردار حسین همدانی، اظهار داشت: این شهید در فتنه ۸۸ حدود ۵ هزار نفر از افراد را تحت آموزش‌های نظامی و دفاعی قرار داد، به‌نحوی‌که علاوه بر مدیریت فتنه بعد انتخابات، تعدادی از آن‌ها در جبهه مقاومت به شهادت رسیدند.

وی با تأکید بر برنامه دشمنان در ایجاد تفرقه، تصریح کرد: وقتی تحریم برنده‌ترین سلاح دشمنان راه به‌جایی نبرده، دشمنان برهم زدن وحدت و انسجام را در دستور کار خود قرار داده است.

رییس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به‌ضرورت تقویت اقتدار نیروی انتظامی گفت: متناسب با خدشه‌دار شدن اقتدار پلیس، امنیت عمومی نیز خدشه‌دار خواهد شد.

وی ناامیدسازی را در دستور کار دشمنان دانست و ابراز کرد: ایجاد اخلال در وحدت، انسجام، امنیت و پیشرفت ایران جزء راهبردهای کلان دشمنان است.

اسلامی با اشاره به شکست دشمنان در جنگ ترکیبی، یادآور شد: در چنین شرایطی دشمن تلاش می‌کند تا اصل انسجام ملی را زیر سؤال برده و دچار رخنه نماید.

وی با تأکید دوباره بر جنگ ترکیبی و نرم دشمنان، اضافه کرد: باید متناسب با سلاح دشمنان، سلاح و ابزارهای رسانه‌ای کشور نیز در برابر حجم بالای شبهات و القائات شبانه‌روزی تقویت شود.

وی ادامه داد: شهرک فاطمیه، شیخ‌آباد و علی‌آباد سعدگان از مناطق مهمی بوده که نیاز به احداث پاسگاه در آن بیشتر از برخی مناطق مانند میدان توحید و خیابان جوادالائمه(ع) احساس می‌شود.

انتهای پیام/****ش