۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

خرید ۳ میلیارد تومان تجهیزات ترافیکی در منطقه ۵ قم/اجرای خط‌کشی دو جزئی در مسیرهای منتهی به مسجد جمکران

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از خرید بیش از 3 میلیارد تومان تابلو و تجهیزات ترافیکی در شش ماه نخست سال در منطقه 5 خبر داد.

به گزارش واحد خبر منطقه پنج شهرداری قم، زین‌العابدین قراچورلوی با تأکید بر اهمیت منطقه به‌خصوص در روزهای مناسبتی اظهار داشت: منطقه پنج علاوه بر روزهای عادی، در روزهای مناسبتی شاهد حضور میلیونی زائران در منطقه و محدوده جمکران بوده و نیاز به توجه‌ای بیش از سایر مناطق دارد.

وی پیوستن محدوده جمکران را به شهر مطرح کرد و افزود: چالش‌های این منطقه در ارائه خدمات بسیار زیاد بوده و هنوز در بسیاری موارد نیاز به توجه و رسیدگی استانی داشته و باید به توسعه منطقه پنج به‌عنوان یک پروژه فرا منطقه‌ای و حتی ملی نگاه کرد.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم سپس به اجرای پروژه‌های ترافیکی در منطقه اشاره کرد و گفت: چندین پروژه شاخص در حوزه ترافیکی در منطقه در حال اجرا بوده که دو اصلاح هندسی به‌صورت کشویی در بلوار پیامبر اعظم(ص) و بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بخشی از آن است.

وی از اتمام پروژه مسیر تبادل تندرو به کندرو در بلوار پیامبر اعظم (ص) نیز خبر داد و تصریح کرد: ۳ میلیارد تومان از بودجه ترافیکی امسال به خرید تجهیزات و تابلوهای ترافیکی اختصاص‌یافته که در حال اجرا بوده و امیدواریم تا پایان سال تمام تابلوهای موردنیاز منطقه نصب شود.

قراچورلوی ابراز کرد: خط‌کشی دو جزئی در تمام‌مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران و نصب تابلوهای راهنمایی مسیر نیز در دستور کار قرار داده‌شده و بخشی از آن اجراشده است.

انتهای پیام/**ن