۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

ضرورت تجهیز آتش‌نشانی قم به به‌روزترین تجهیزات امداد و نجات/تاکید بر رعایت مقررات ملی ساختمان برای کاهش خسارت‌های مالی و جانی حوادث

عضو شورای اسلامی شهر قم ضرورت به‌روزرسانی تجهیزات آتش‌نشانی را موردتوجه قرار داد و گفت: این سازمان باید با تجهیز به بروزترین تجهیزات و امکانات بتواند خسارت‌های ناشی از انواع حوادث را به حداقل ممکن برساند.

مجید اخوان در حاشیه بازدید از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به مناسبت هفتم مهرماه و روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اهمیت تجهیز و حمایت از نیروهای آتش‌نشانی، افزود: احساس امنیت روانی و آرامش در بین شهروندان یکی از مهم‌ترین اصول حمکرانی و برنامه‌ریزی ها بوده که یکی از ابعاد مهم آن را مساله آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شامل می‌شود.

وی با تاکید بر حضور میدانی و مجاهدت نیروهای آتش‌نشانی در بروز حوادث مختلف در شهر، ادامه داد: در تمام حوادث مترقبه و غیرمترقبه آتش‌نشانی در کف میدان بوده و نقش کلیدی و مؤثری دارد.

عضو شورای اسلامی شهر قم ضرورت به‌روزرسانی تجهیزات آتش‌نشانی را موردتوجه قرار داد و یادآور شد: این سازمان باید با تجهیز به بروزترین تجهیزات و امکانات بتواند خسارت‌های ناشی از انواع حوادث را به حداقل ممکن برساند.

وی با اشاره به مبحث ایمنی و رعایت مقررات ملی ساختمان، تصریح کرد: نصب دستگاه‌های اعلام، اطفاء حریق و سایر ملزومات ایمنی برای کاهش خسارت‌های مالی و جانی نیز باید جدی گرفته شود، تا علاوه بر ارتقای ایمنی، مبحث امداد و نجات نیز در سریع زمان ممکن به انجام برسد.

انتهای پیام/****ش