۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

صیانت از فرهنگ حجاب مقدس است/تأکید شهدا به پیروی از ولایت و حفظ حجاب

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: صیانت از فرهنگ حجاب به‌مانند یک دفاع مقدس است، زیرا جایگاه زنان در انقلاب اسلامی جایگاه والایی است.

به گزارش شهرنیوز، روح‌الله امراللهی در حاشیه مراسم غبارروبی مزار شهدا توسط اعضای شورای اسلامی شهر مقدس قم به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: فرارسیدن هفته دفاع مقدس که نماد جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، به ملت شهیدپرور قم، به‌خصوص خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

وی ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر قم با حضور در گلزار شهدای علی ابن جعفر(ع)، ضمن غبارروبی و عطرافشانی مزار پاک این سرو قامتان، با آرمان‌های امام شهدا و این عزیزان تجدید پیمان کردند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به جان‌فشانی عزیزانی که جان خود را درراه امنیت مردم و کشور فدا نموده‌اند، تصریح کرد: همه ما مدیون خون تک‌تک شهدا هستیم، آنان در وصیت‌نامه‌های خود دو محور به ما تأکید داشتند؛ پیروی از ولایت‌فقیه و حفظ حجاب که هر دو ضامن دین، امنیت و ناموس ما است؛ جامعه‌ای که امنیت نداشته باشد قطعاً آرامش نیز نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: به‌واقع امروز حجاب، دفاع مقدس است، زیرا جایگاه زنان در انقلاب اسلامی جایگاه والایی است.

امراللهی یادآور شد: اعضای شورای اسلامی شهر قم ضمن محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران در آسیب زدن به اموال عمومی، خانه و اموال شهروندان، از اقدامات قاطع نیروهای انتظامی در برقراری نظم و امنیت تشکر کرده و مطالبه ضرر و زیان شهروندان را از برهم زنندگان نظم عمومی خواستاریم.

انتهای پیام/****ش