۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ترافیک

پارکینگ جنب میدان حضرت امام خمینی (ره) بهسازی شد

پروژه بهسازی پارکینگ جنب میدان امام خمینی با ایمن سازی تردد اهالی، دسترسی محلی از مسیر کندرو و تعیین محدوده پارکینگ عمومی اجرایی شد.

به گزارش واحد خبر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، حسین شعبان‌زاده با اشاره به بهسازی پارکینگ جنب میدان امام خمینی (ره)، از اجرای طرح تسهیل در آمد و شد و ایمن سازی مسیر تردد اهالی از باند کندرو مجاور این پارکینگ خبر داد و اظهار داشت: در این طرح مسیر کندرو آزادسازی و مسیر پیاده رو با هدف تسهیل در تردد اهالی و عابرین پیاده پیش‌بینی شده است.

وی گفت: پارکینگ میدان حضرت امام خمینی (ره) هر روزه میزبان وسایل نقلیه بسیاری است که برای عزیمت به شهرک شکوهیه و سایر شهرک‌های صنعتی از آن استفاده می‌کنند و نبود فضای مناسب پارکینگی در این محل موجب بهم ریختگی و نابسامانی در پارک وسایل نقلیه بخصوص موتورسیکلت‌ها می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم افزود: در این طرح سعی کردیم با حداکثر ظرفیت موجود بتوانیم ضمن آزادسازی باند کندرو و مسیر تردد عابرین پیاده، میزبان وسایل نقلیه که متقاضی فضای پارکینگی هستند، باشیم تا شهروندان بتوانند با خیالی آسوده وسیله نقلیه خود را در آن به امانت بسپارند. /**