۷ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

اهمیت تشکیل کمیته اندیشه‌ورز کنگره شهدای استان با حضور نخبگان/ چهره شهر برای برگزاری کنگره آماده شود

مسئول روابط عمومی کنگره ملی شهدای استان قم با تأکید بر لزوم تشکیل کمیته اندیشه‌ورز با حضور نخبگان برای برگزاری کنگره شهدا گفت: نمای کلی شهر برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم آماده شود.

به گزارش شهرنیوز، احمد نامداری در جلسه کمیته فضاسازی و تبلیغات کنگره شهدای استان قم که در شهرداری قم برگزار شد، به اهمیت حوزه رسانه در برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم اشاره کرد و اظهار داشت: ما نیاز داریم نمای کلی شهر برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم آماده شود.

وی توجه به نکات موردبررسی در جلسه را مهم خواند و افزود: باید در این حوزه حرفه‌ای و هماهنگ کارکرده و تلاش کنیم با تعریف چند فاز مشخص کار را آغاز کنیم، لازم است با توجه به توان شهر در جهت تغییر نگاه مردم برنامه‌هایی را اجرا کنیم.

مسئول روابط عمومی کنگره ملی شهدای استان قم تصریح کرد: باید سطح توقعات خود را پایین بیاوریم زیرا بسیاری از زیرساخت‌ها وجود ندارد و باید مردم آماده شوند، افراد فهمیم برای معرفی کنگره به میدان بیایند و بر روی هر نکته فکر شود.

وی با تأکید دوباره بر اولویت‌بندی و سطح‌بندی کارهای تبلیغاتی و فرهنگی بیان کرد: نیاز داریم به‌صورت گام‌به‌گام و مرحله‌ای کارهای فرهنگی را انجام داده و از آغاز همه برنامه‌ها به‌صورت هم‌زمان پرهیز کنیم.

نامداری در پایان به تشکیل کمیته هیئت اندیشه‌ورز نیز اشاره کرد و گفت: در کنار کمیته تبلیغات، هیئت اندیش ورز می‌تواند کمک بسیاری به اجرای برنامه‌های تبلیغاتی و فرهنگی به روشی درست و علمی کند.

انتهای پیام/***ن