۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

طرح علمداران خدمت/برپایی ستاد خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی شهرداری منطقه دو قم

مدیر منطقه دو شهرداری قم از برپایی ستاد خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی این منطقه جنب ساختمان زمزم خبر داد.

رضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به فرارسیدن تاسوعا و عاشورایی حسینی(ع) و برپایی مراسمات عزاداری اظهار داشت: با توجه به اجرای “طرح جهادی علمداران خدمت” در خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در سطح مناطق، ستاد منطقه دو نیز جنب ساختمان زمزم در این ایام برپاشده است.

وی محدوده خدمات‌رسانی منطقه دو را موردتوجه قرارداد و افزود: محدود خدمات‌رسانی منطقه دو از  بلوار معلم و بلوار عمار یاسر تا تقاطع خیابان انقلاب بوده و عزاداران حسینی(ع) در این محدوده می‌توانند برای دریافت خدمات به ستاد منطقه دو مراجعه کنند.

مدیر منطقه دو شهرداری قم تعداد نیروهای پاکبان ستاد منطقه را ۴۰ نیرو اعلام کرد و گفت: ۴٠ نیرو جهت نظافت و پاک‌سازی مسیر در ۳ شیفت کاری در نظر گرفته‌شده است.

وی از تدارک برپایی نماز ظهر عاشورا در همه مناطق خبر داد و تصریح کرد: در منطقه دو نیز تانکر ١٨ هزار لیتری جهت وضو گرفتن برای روز عاشورا تدارک دیده‌شده و هماهنگی‌های لازم برای برپایی نماز روز عاشورا انجام‌شده است.

رحیمی ادامه داد: ستاد منطقه دو نیز مانند سایر مناطق از امروز ساعت ۱۲ الی ٧ صبح روز ١٨ مردادماه برای خدمات‌رسانی برپا خواهد بود.

انتهای پیام/****ن