28.9 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

شهرداری در کارهای فرهنگی تنها نماند/ اقدامات شهرداری قم در حوزه فرهنگ قابل‌تقدیر است/ لزوم ورود مردم و خانواده شهدا در کارهای فرهنگی و انقلابی

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) قم ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: همه دستگاه‌ها در برابر فرهنگ‌سازی انقلابی مسئول هستند و نباید همه کارها را بر عهده شهرداری بگذاریم.

به گزارش شهرنیوز، سردار مهدی کبیری‌پور در حاشیه آیین رونمایی از ۲۲۲ تابلوی جدید کوچه‌های شهدا در ادامه طرح کوچه‌های آسمانی، با تقدیر از این اقدام شهرداری اظهار داشت: کار شهرداری در مزین کوچه به نام شهدا کار نو و جدیدی بوده و می‌تواند در دل جامعه بنشیند.

وی توطئه‌های دشمن برای تغییر فرهنگ انقلاب را یادآور شد و افزود: باید با گرامیداشت یاد شهدا و زنده کردن نمادها و مظاهر دینی و انقلابی در شهر با نمادسازی غیردینی دشمنان مبارزه کنیم.

جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) قم تأثیر نمادها و مظاهر دینی را با استفاده از هنر و فناوری‌های جدید لازم خواند و بیان کرد: با کمک جوانان و بهره بردن از روش‌های جدید و نو باید نمادها و مظاهر انقلابی را در جوانان نهادینه کنیم.

وی تأثیر دستگاه‌های مختلف را در ساختن شهری انقلابی و الگو در جهان موردتوجه قرارداد و گفت: همه دستگاه‌ها در برابر فرهنگ‌سازی انقلابی مسئول هستند و نباید همه کارها را بر عهده شهرداری بگذاریم.

سردار کبیری‌پور ادامه داد: شهرداری تنها میدان‌دار بوده و باید مردم و خانواده شهدا را نیز در این حرکت فرهنگی دخیل کنیم تا بتوانیم کاری ماندگار انجام داده و ان‌شاالله کار برکت پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/****ن