35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

تقدیر از اقدامات مدیریت شهری قم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/نام‌گذاری معابر به نام شهدا فرهنگ‌ساز است

معاون فرهنگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با تأکید بر ادامه اجرای طرح کوچه‌های آسمانی گفت: اقدامات مدیریت شهری در حوزه ایثار و شهادت قابل‌تقدیر بوده که همه معابر و کوچه‌ها به نام شهدا مزین می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، سرهنگ هادی بادینلو در حاشیه رونمایی از ۲۲۲ تابلو مزین به نام شهدا در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) اظهار داشت: اتفاقات خوبی در حوزه جهاد، ایثار و شهادت در شهر قم به برکت کنگره شهدا رقم خورده و برنامه‌ریزی‌ها خوبی انجام‌شده است.

وی یکی از برنامه‌های بزرگداشت فرهنگ ایثار و شهادت در قم را نام‌گذاری معابر به نام شهدا دانست و افزود: مزین کردن معابر و کوچه‌ها به نام و عکس شهدا در جامعه بسیار تأثیرگذار است.

معاون فرهنگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) خواندن اطلاعات شهدا برای نسل جدید را فرهنگ‌ساز عنوان کرد و گفت: جوانان باید بدانند شهدا از نسلی بودند که در رده سنی ۱۵ سال و بالاتر بوده و به این درجه از بصیرت رسیده‌اند.

وی دفاع از آرمان‌های اسلامی را مهم‌ترین پیام شهدا برشمرد و ادامه داد: این اتفاق به کمک مجموعه شهرداری، سازمان زیباسازی، شورای شهر، مجموعه حفظ آثار ارزش‌های دفاع مقدس رقم خورده که قابل‌تقدیر است.

بادینلو خاطرنشان کرد: کارهای زیادی تا برگزاری کنگره شهدا در ۲۷ آبان رونمایی می‌شود و در معرض دید مردم قرار خواهد گرفت که برنامه بعدی همه معابر و کوچه‌ها به نام شهدا مزین می‌شود که باید شهدا و خانواده آن‌ها شناسایی شود.

انتهای پیام/****ن