28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

پیمانکاران متخلف در پارکینگ‌های عمومی قم جریمه می‌شوند/اعمال جریمه برای یکی از پیمانکاران متخلف

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم گفت: در صورت تخلف پیمانکاران پارکینگ‌های عمومی، کمیته انضباطی تشکیل‌شده و پیمانکار متخلف جریمه می‌شود.

به گزارش شهرنیوز، سید محمدحسین دهناد در چهل و نهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم، با انتقاد از تفاوت نرخ پارکینگ‌ها با نرخ مصوب شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: یکی از دلایلی که باعث ایجاد نارضایتی مردم از نرخ بالای پارکینگ‌ها شده تفاوت نرخ دریافتی با نرخ مصوب است.

وی از تخلف پیمانکاران در پارکینگ‌ها خبر داد و گفت: نرخ دریافتی از مردم با نرخ مصوب شورا تفاوت داشته و در یک مورد نیز یکی از پیمانکاران ۱۰ میلیون تومان جریمه‌شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم تأکید کرد: در صورت تخلف پیمانکاران کمیته انضباطی تشکیل‌شده و پیمانکار متخلف جریمه و یا خلع می‌شود.

وی خواستار شفاف‌سازی نرخ پارکینگ شد و ابراز کرد: یکی از علل تفاوت نرخ دریافتی با نرخ مصوب، شفاف نبودن تعیین ساعت پارک بوده است، به صورتی که سامانه‌ها امکان محاسبه زیر یک ساعت را ندارند.

دهناد تأکید کرد: در محاسبه نرخ پارک باید عدد به سمت نرخ کمتر گرد شود و بیشتر از ساعت واقعی محاسبه نشود تا مردم دچار سرگردانی و اجبار به پرداخت هزینه بالای پارک نشوند.

انتهای پیام/****ن