37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان قطار شهری

تصمیم‌گیری در مورد پروژه‌های مترو و منوریل قم در نهاد ریاست جمهوری

جلسه بررسی تصمیم‌گیری در مورد پروژه‌های مترو و منوریل قم با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش واحد خبر سازمان قطار شهری شهرداری قم، جلسه بررسی مشکلات، موانع و پیشرفت‌های پروژه‌های ریلی درون‌شهری قم در نهاد ریاست جمهوری با حضور مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور، سرپرست نهاد ریاست جمهوری، استاندار قم، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم، مدیرعامل سازمان قطار شهری شهرداری قم و جمعی از مدیران کشوری و استان قم برگزار شد.

در این جلسه سید صولت مرتضوی با شنیدن راهکارهای مسئولین استانی قم در جهت پیشبرد اهداف توسعه حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری کلان‌شهر قم، از اهتمام جدی دولت در تحقق این مهم در سطح کشور و بخصوص شهر مقدس قم  که سالانه، میزبان میلیون‌ها نفر از زائرین داخلی و خارجی بوده که به شوق زیارت بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه ( سلام‌الله علیها) وارد این شهر می‌شوند، خبر داد.

این جلسه در راستای پیگیری و بررسی سفر سال گذشته رئیس‌جمهور و همچنین سفر ماه گذشته مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور به شهر مقدس قم و بازدیدی که از پروژه مترو قم داشته برگزار گردید.

انتهای پیام/****