29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

برگزاری نشست تخصصی شهرسازی در منطقه ۶ قم/بررسی و پیگیری موانع طرح تفصیلی منطقه

بازدید و نشست تخصصی معاون شهرسازی و معماری و مدیران شهرداری قم باهدف پیگیری موانع طرح تفصیلی و ارائه راهکارهای خدمات‌دهی مناسب به شهروندان در منطقه شش برگزار شد.

به گزارش واحد خبر منطقه شش شهرداری قم، نشست تخصصی شهرسازی در حوزه منطقه شش شهرداری با حضور مجید متین فر معاون شهرسازی و معماری، مدیران حوزه شهرسازی و احمد ترکمن مدیر منطقه شش شهرداری برای بررسی طرح‌های توسعه منطقه با بررسی پیشنهادات در جهت تجدیدنظر در برخی ضوابط شهری برگزار شد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم در این نشست اظهار داشت: هدف اصلی مدیریت شهری کاهش مراجعات شهروندان با پاسخگویی مناسب، در راستای بهبود خدمات‌دهی مطلوب  و استفاده از اتوماسیون اداری شهرداری از طریق سامانه‌های الکترونیک فعال است.

در این جلسه هم‌اندیشی، مدیران از نزدیک در جریان مشکلات شهرسازی ازجمله بافت‌ فرسوده، حریم راه‌آهن و دکل‌های فشارقوی برق قرار گرفتند و درباره مسائل و مشکلات جاری بحث و تبادل‌نظر شد و موضوع درخواست ها و بازنگری طرح خیابان زنگارکی مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان ترکمن مدیر منطقه شش، خواستار ارائه بازنگری به طرح تفصیلی با در نظر داشتن موقعیت و تراکم منطقه و طرح‌های توسعه منطقه در بلوارهای کارگر، کشاورز، آیت‌الله کاشانی، حمزه سیدالشهدا و خیابان‌های بشارت، ثامن‌الائمه(ع) شد.

انتهای پیام/****