34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطری یک سالن استاندارد و دقیق است

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: سالن مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطری به خاطر استفاده از تجربه‌های گذشته در احداث مجموعه‌های فرهنگی ورزشی یک سالن نمونه، دقیق و استاندارد برای استفاده شهروندان است.

به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام‌ سید احمد طباطبایی‌نژاد در حاشیه بهره‌برداری از مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطری در منطقه سه شهرداری قم، بیان کرد: با بهره‌برداری از این مجموعه فرهنگی ورزشی شاهد افتتاح ششمین سالن ورزشی از بین ۸ مجموعه فرهنگی ورزشی در ۸ منطقه مورد تعهد شهرداری هستیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم ادامه داد: سالن مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطری به خاطر استفاده از تجربه‌های گذشته در احداث مجموعه‌های فرهنگی ورزشی یک سالن نمونه، دقیق و استاندارد برای استفاده شهروندان است.

طباطبایی‌نژاد بابیان اینکه دو سالن دیگر نیز در حال ادامه عملیات عمرانی و تکمیل هستند، یادآور شد: سالن مناطق هشت و هفت شهری نیز هم‌اکنون در حال احداث است که ازاین‌بین پیشرفت فیزیکی منطقه هشت امیدوارکننده‌تر است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: پیش‌بینی می‌شود سالن ورزشی منطقه هشت شهرداری قم در پردیسان تا سه ماه آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.

انتهای پیام/****ش