28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

آغاز عملیات اجرایی، افتتاح و بهره‌برداری از ۱۳ پروژه شهرداری قم بااعتبار ۱۰۰۰ میلیارد ریالی

هم‌زمان با ایام فرخنده ماه ذی‌الحجه و روز خانواده مرحله جدید آغاز عملیات اجرایی، بهره‌برداری و افتتاح 13 پروژه شهرداری قم بااعتباری افزون بر 1000 میلیارد ریال در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، عمرانی، حمل‌ونقل و فضای سبز به اجرا خواهد رسید.

به گزارش شهرنیوز، به همین مناسبت مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطریان و احداث و بهسازی ورودی شهر قم«محور شهید بادیان به بلوار شهید سلیمانی» در منطقه سه شهرداری قم به بهره‌برداری می‌رسند.

همچنین بوستان خانواده حضرت مریم در منطقه یک به همراه چندین طرح حوزه حمل‌ونقل و ترافیک نیز در مناطق مختلف شهری در قالب افتتاح پروژه‌های جدید مجموعه مدیریت شهری قم در روزهای نخست مردادماه سال جاری به‌صورت رسمی به بهره‌برداری خواهد رسید.

عملیات اجرایی پروژه بزرگ هدایت آب‌های سطحی در بلوار آیت‌الله بافقی که اثربخشی ویژه‌ای در کنترل روان‌آب‌ها را در مناطق دو، سه و شش به‌دنبال خواهد داشت و فاز اول بهسازی بلوار شهید خداکرم شامل عملیات زیرسازی، اصلاح و روکش آسفالت در منطقه سه نیز در این مرحله آغاز خواهد شد.

پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل و ترافیک نظیر بهره‌برداری از پل‌های عابر پیاده، هوشمندسازی تقاطع‌های شهری، احداث پارکینگ خودرو و موتورسیکلت، بهره‌برداری از خودروهای برقی حمل زائران و اجرای عملیات خط‌کشی معابر بارنگ نانو نیز در قالب پروژه‌های جدید مجموعه مدیریت شهری قم در این مرحله به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/****ش