۸ بهمن ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

پیشرفت‌های کشور مرهون خون شهداست/فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت‌های مدیریت شهری قم است

شهردار قم گفت: همه پیشرفت‌ها و موفقیت‌های کشور مرهون جان‌فشانی و ازخودگذشتگی شهداست و قطار انقلاب فقط با فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند مسیر خود را ادامه دهد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار با خانواده شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی، طی سخنانی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکر هستیم که فرصت حضور در بین خانواده شهدا را بار دیگر نصیب ما کرد.

وی با اشاره به کسب معنویت آحاد مختلف مردم از  شهدا، گفت: همه پیشرفت‌ها و موفقیت‌های کشور مرهون جان‌فشانی و ازخودگذشتگی شهداست و قطار انقلاب فقط با فرهنگ ایثار و شهادت می‌تواند مسیر خود را ادامه دهد.

شهردار قم با بیان اینکه قدردانی از خانواده شهدا وظیفه تمام مردم و به‌خصوص مسئولان است، تصریح کرد: شهدای گران‌قدر دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بر سر تمامی مردم منت دارند و ما همه زیر منت شهدا هستیم.

وی با تأکید بر اینکه شهدا سبب می‌شوند تا ما راه را گم نکنیم، اضافه کرد: پاسداشت مقام شهدا باعث نورانیت زندگی و جان خود افراد خواهد شد.

دکتر سقائیان‌نژاد در پایان با تأکید بر اهمیت پاسداشت شهدا بر تقویت روحیه جهادی در تمام عرصه‌های خدمت‌رسانی تأکید کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از اولویت‌های کاری مهم مجموعه مدیریت شهری قم دانست.

انتهای پیام/*****ش