35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

حضور شهردار قم در منزل شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی جوزدانی

شهردار قم به‌منظور پاسداشت رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدای گران‌قدر دوران مقدس و عیادت از مادر شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی جوزدانی، در منزل این معلم شهید حضور یافت.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم به همراه حجت‌الاسلام‌والمسلمین هنرمند مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان، علی‌اکبر خوش‌گفتار رئیس کنگره ملی شهدای استان قم، مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و بین‌الملل شهرداری و شماری از مسئولان در منزل شهید سیدمحمد بنی‌هاشمی جوزدانی حضور و با خانواده این شهید دوران دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کردند.

شهردار در این دیدار با تأکید بر اهمیت پاسداشت شهدا، بر تقویت روحیه جهادی در تمام عرصه‌های خدمت‌رسانی تأکید کرد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از اولویت‌های کاری مهم مجموعه مدیریت شهری قم دانست.

برادر شهید بنی‌هاشمی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات پررنگ شهرداری قم در توسعه سرانه‌های سبز و بهبود حوزه حمل‌ونقل و ترافیک، عنوان کرد: پیش‌ازاین طی تماسی با سامانه ۱۳۷ از این قبیل اقدامات مهم شهرداری قم قدردانی کرده بودم.

شهید سید محمد بنی‌هاشمی دارای مدرک فوق‌دیپلم و یکی از معلمان شهید دوران دفاع مقدس است که در آبان ماه سال ۴۴ در شهر نائین متولد و در عملیات کربلای ۵ سال ۶۷ در منطقه شلمچه به شهادت رسید.

انتهای پیام/****ش