31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

برگزاری شورای سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم/از تحقق ۹۷ درصدی بودجه ۱۴۰۰ تا تأکید بر بهبود خدمات‌رسانی

شورای سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم برگزار و بر حذف واسطه‌ها، تکریم بیشتر مسافران تأکید و برنامه‌های سازمان برای ایام اربعین حسینی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهرنیوز، در جلسه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم که با حضور معاون حمل‌ونقل و ترافیک، اعضای شورای شهر و اعضای شورای سازمان برگزار شد، ضمن ارائه گزارش مدیرعامل و بازرس قانونی سازمان، مصوبات جلسات گذشته و تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین از تحقق ۹۷ درصدی بودجه سال ۱۴۰۰ سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم به میزان ۹۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال خبر داده شد.

در ادامه این جلسه بر ضرورت بهره‌وری و استفاده بهینه از نیروی انسانی محدود سازمان نسبت به تلاش بر افزایش درآمدهای پیش‌بینی‌شده تأکید شد.

تأکید بر حذف واسطه‌ها و دلالان در جذب مسافر و تکریم بیشتر مسافران و زائران خارجی و ثبت خاطرات خوش مسافران غیرایرانی از سفر به شهر قم به‌عنوان دومین شهر زیارتی کشور با توجه به نزدیکی به ایام سوگواری محرم و اربعین از تأکیدات و بحث‌های مهم جلسه شورای سازمان پایانه‌های مسافربری قم بود.

در بخشی از این جلسه همچنین از پیش‌بینی حضور افزون بر ۵۰۰ هزار زائر پاکستانی و هندوستانی در قم جهت حضور در پیاده‌روی حماسی اربعین و بسترسازی بر خدمات‌رسانی مطلوب‌تر تأکید گردید.

انتهای پیام/****ش