40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برگزاری جلسه کمیته تبلیغات شهری قم/تأکید بر فضاسازی شهری برای برگزاری باشکوه عید غدیر خم و ایام سوگواری محرم

در جلسه کمیته تبلیغات شهری شهرداری قم زمینه‌های تأمین و آماده‌سازی سازه‌های تبلیغاتی، نورپردازی و نصب المان‌های نوری در میادین شهری و نصب بنر و تهیه پرچم در میادین شهری در مناسبت‌های عید غدیر خم، ماه محرم و صفر و ایثار و شهادت بررسی شد.

به گزارش شهرنیوز، جلسه کمیته تبلیغات شهری شهرداری قم با حضور مهدی کلانترزاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل، پیام جوادیان سرپرست سازمان زیباسازی، حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و جمعی از اعضای کمیته برگزار و طی آن برنامه‌ها و پیش‌بینی‌های انجام‌گرفته جهت برگزاری باشکوه مناسبت‌های عید سعید غدیر خم، ماه محرم و صفر و حوزه ایثار و شهادت موردبررسی قرار گرفت.

حفظ وحدت رویه در تبلیغات محیطی و فضای مجازی، ایجاد هویت بصری ثابت، توسعه طرح‌های نورپردازی، بسترسازی جهت برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی عید غدیر، سیاه‌پوشانی شهر در ماه محرم، تقویت زیست شبانه شهر و آماده‌سازی فضاهای شهری برای برگزاری مطلوب آیین‌های پیش رو از مهم‌ترین مباحث مطرح‌شده در این جلسه بود.

در قالب این جلسه مقرر شد ضمن ارائه پیشنهادات جهت انتخاب شعار محوری محرم امسال، نسبت به تهیه پرچم و سایر اقلام مورد نیاز جهت فضاسازی شهری در دو آیین پیش رو، تدابیری توسط سازمان زیباسازی و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم انجام بپذیرد.

انتهای پیام/****ش