40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

معتمدان محلات و ظرفیت‌های مردمی نقش مهمی در کاهش مشکلات محلات قم دارند

رئیس کمیته توزیع عادلانه خدمات و امکانات شورای اسلامی شهر قم گفت: امیدواریم با مشارکت مردمی و استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و مساجد و جلسات مستمر با فعالان اجتماعی، شاهد تسریع در پاسخگویی به مطالبات شهروندان باشیم.

به گزارش شهرنیوز، معصومه آمره نشست کمیته توزیع عادلانه خدمات و امکانات با رویکرد محله محوری در منطقه دو شهرداری قم، با بیان اینکه مسائل و مشکلات منطقه دو باید دسته‌بندی و بر مبنای آن برنامه‌ریزی و اقدام شود، اظهار داشت: برخی موارد مطرح‌شده در این جلسه باید از طریق ناجا، مرکز بهداشت و سایر دستگاه‌های اجرایی و استانی بر اساس اولویت پیگیری شود.

رئیس کمیته توزیع عادلانه خدمات و امکانات شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: این آمادگی برای ایجاد بستر مناسب برای همکاری دستگاه اجرایی با شهرداری منطقه از طریق کمیته وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه مدیران محلات می‌توانند با پیگیری مستمر نقش مهمی در حل مشکلات داشته باشند، افزود: جلسات متعددی با گروه‌های جهادی، صاحب‌نظران و معتمدان محلات در ارتباط با مطالبات مردم از منطقه برگزارشده است و با مشارکت مردمی و استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی و مساجد و جلسات مستمر با فعالان اجتماعی شاهد تسریع در پاسخگویی به مطالبات شهروندان باشیم.

انتهای پیام/****