39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

وضعیت مونوریل قم تعیین تکلیف شود

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: مونوریل به عنوان یک طرح ناپخته بر چهره قم باقی مانده و سؤالات زیادی در بین مردم و زایران به وجود آورده است و لازم است در خصوص تعیین تکلیف این طرح و فرودگاه تصمیمات لازم صورت بگیرد.

به گزارش شهرنیوز، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در دیدار معاون اجرایی رییس جمهوری در قم، با اشاره به اهمیت دادن وعده‌های قابل تحقق توسط دولتمردان عنوان کرد: آنچه که تا کنون از دولت سیزدهم مشاهده شده رفع نابسامانی‌ها و انجام کار است و ما خلف وعده‌ای از این دولت ندیده‌ایم.

وی ادامه داد: مردم صدق وعده و کلام دولتمردان را پیشبرد طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای می‌بینند، مردم محرم‌ترین افراد به دولت هستند و دولت باید بصورت شفاف با مردم حرف بزند و پیگیری‌ها نیز تا رسیدن به نتیجه نهایی تداوم یابد.

ایشان عقب افتادگی‌های ادواری قم را مورد توجه قرار داد و گفت: شهر قم از بسیاری از امکاناتی که در شهرهای دیگر وجود دارد محروم است و انتظار می‌رود در دولت کنونی بخش مهمی از این کمبودها و محرومیت‌ها برطرف شود.

وی همچنین اظهار داشت: دنیای معاصر نیاز به رهبری عزیز و مدبری مانند مقام معظم رهبری دارد و باید شاکر و قدردان این نعمت باشیم.

انتهای پیام/****