35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ترافیک

همکاری سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در اجرای طرح‌های فرهنگ حجاب و عفاف

مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از اختصاص یک غرفه و استفاده از عواید آن در پارکنیگ ضلع شرقی حرم مطهر در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم، حسین شعبان‌زاده با اشاره به واگذاری این غرفه با هدف بهره گیری از عواید آن در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، خاطرنشان کرد: عواید حاصل از آن در مسیر اجرای طرح‌های توسعه، تبلیع و ترویج فرهنگ حجاب استفاده خواهد شد.

وی افزود: این طرح در قالب همکاری سازمان با اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم و در راستای حمایت از سیاست‌های کلی فرهنگی و فرهنگ و آداب ملی و در راستای شرح وظایف ابلاغی از مجموعه سیاست‌های راهبردی به سازمان ترافیک انجام گرفته است.

شعبان‌زاده یادآور شد: با توجه به اهمیت و ضرورت اجرای این طرح، سازمان نسبت به اختصاص بخشی از درآمد سازمان به این امر و تلاش در جهت به فعلیت رساندن طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری قم اقدام نموده است.

وی بیان کرد: صیانت از حریم عفت عمومی و گسترش امنیت اخلاقی، مقابله با تهدیدها و جنگ نرم دشمن در کنار گسترش فضایل اخلاقی و فراگیر شدن عفاف و حجاب مهمترین مواردی است که باید در این خصوص مورد توجه برنامه‌ریزان و سازمان‌های متولی قرار گیرد و سایر سازمان‌ها نیز می‌توانند با همکاری و استفاده از ظرفیت‌های خود در جهت حمایت از این برنامه‌ها اقدام نمایند.

انتهای پیام/***