40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ترافیک

برنامه‌ریزی برای آرام‌سازی و استانداردسازی معابر شهری/ارتقای خدمات‌رسانی در پارکینگ‌های عمومی شهر قم

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر ضرورت بهبود خدمات‌رسانی در پارکینگ‌های عمومی شهر قم، گفت: مکانیزه کردن پل‌های عابر پیاده به همراه افزایش تقاطع‌های هوشمند شهری در دستور کار شهرداری است.

به گزارش شهرنیوز، مسعود طبیبی در جلسه شورای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم اظهار داشت: باید مسائل و مشکلات مربوط به عدم برخورداری این سازمان از درآمدهای حاصل از ارزش‌افزوده و جرائم راهنمایی و رانندگی به نحو شایسته‌ای مدیریت و حل شود.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت بهبود خدمات‌رسانی در پارکینگ‌های عمومی شهر قم، تصریح کرد: مکانیزه کردن پل‌های عابر پیاده به همراه افزایش تقاطع‌های هوشمند شهری، در دستور کار شهرداری است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم بر تکمیل دوربین‌های نظارتی در پارکینگ‌های عمومی شهر و روند روبه رشد پارکینگ‌های موتورسیکلت اشاره کرد و یادآور شد: توسعه پارکینگ‌های عمومی ارتباط مستقیمی با کاهش سرقت و همچنین افزایش نظم و انضباط ترافیکی دارد.

وی در پایان با تأکید نسبت به آرام‌سازی و استانداردسازی معابر شهری، خاطرنشان کرد: هوشمندسازی در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک به‌عنوان یکی از اولویت‌های مهم بخش حمل‌ونقل و ترافیک در دستور کار است.

انتهای پیام/****ش