30.3 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

روزانه ۴ تن زباله از میدان میوه و تره‌بار شهید رجایی قم جمع‌آوری می‌شود

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از جمع‌آوری روزانه پسماند تر از سطح میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی به‌صورت روزانه و به حجم 4 تن خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری ضمن تشریح اقدامات سازمان در حوزه رفت‌وروب میدان مرکزی میوه و تره‌بار اظهار کرد: حجم زباله تولیدی هر فرد در میدان مرکزی میوه و تره‌بار شهید رجایی چند برابر یک فرد عادی خارج از میدان است، به‌طوری‌که روزانه حدود ۴ تُن زباله در این میدان جمع‌آوری و به سایت البرز انتقال داده می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود مخازن زباله در سطح میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهید رجایی و درخواست‌های مکرر مراجعین و کسبه، ۳۰ عدد مخزن زباله (فان) در محل‌های مشخص مستقر شد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم تصریح کرد: فرآیند رفت‌وروب، پاک‌سازی پوشال‌ها، نظافت معابر و فضای انتهایی بلوک‌ها در میدان مرکزی، توسط نیروهای خدماتی در دو شیفت مختلف و با استفاده از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات، اعم از (گریدر، بابکت و کامیون) انجام می‌پذیرد.

انتهای پیام/****