29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

مشورت با معتمدین محلات برای احصای نیازها و ارائه عادلانه خدمات در منطقه یک قم

مدیر منطقه یک شهرداری قم گفت: بهترین گزینه برای احصا مسائل، مشکلات و نیازهای منطقه همفکری با معتمدین محلات بوده که در دل مردم هستند و از مسائل و شرایط محله‌ها به‌صورت کامل آگاهند.

به گزارش شهرنیوز، مجید محمدرضاخانی در حاشیه برگزاری کمیته توزیع عادلانه خدمات و امکانات شهری در منطقه یک قم اظهار کرد: برقراری ارتباط با شهروندان برای دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات یکی از مهم‌ترین شاخص‌های برنامه‌ریزی در مدیریت شهری است و هر چه این ارتباط مستمر و پویاتر باشد، اثرگذاری آن برای برنامه‌ریزی و تعیین اولویت پروژه‌ها بیشتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه در منطقه یک با گستردگی فرهنگی و قومیتی، بافت‌های تاریخی و فرسوده و بافت‌های جدید و بلندمرتبه مواجه هستیم ابراز کرد: این موارد حیطه نیازهای منطقه را گسترده‌تر می‌کند و فعالیت‌های شهرداری منطقه یک تنوع قابل‌توجهی دارد.

مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به اینکه توزیع عادلانه امکانات و خدمات در سطح منطقه نیازمند شناسایی نیازهاست، تصریح کرد: بهترین گزینه برای احصا مسائل، مشکلات و نیازهای منطقه همفکری با معتمدین محلات بوده که در دل مردم هستند و از مسائل و شرایط محله‌ها به‌صورت کامل آگاهند.

وی خاطرنشان کرد: از طریق مشورت با معتمدین و اخذ اطلاعات از آن‌ها شناخت خوبی نسبت به کل منطقه پیدا می‌کنیم و از آن برای برنامه‌ریزی و اجرای بهتر برنامه‌ها استفاده می‌کنیم.

محمدرضاخانی با تأکید بر اینکه نمایندگان شورای اسلامی شهر نیز برآمده از دل مردم هستند، عنوان کرد: اعضای شورای شهر بهترین گزینه برای برقراری ارتباط بین مردم و شهرداری هستند و نقش پررنگی را می‌تواند دراین‌باره ایفا کند.

انتهای پیام/ ****ع