31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

استقرار مجموعه بازرسی استان در منطقه ۵ قم/ تعامل مثبت شهرداری با اداره بازرسی استان

به‌منظور افزایش پاسخگویی و پیگیری امورات شهروندان، در منطقه پنج شهرداری قم، تیم بازرسی استان مستقر شدند.

به گزارش شهرنیوز، جلسه استقرار مجموعه بازرسی استان در منطقه پنج شهرداری قم با حضور زین‌العابدین قراچورلوی مدیر منطقه، فاطمی کیا معاون اداره کل بازرسی استان قم و مسئولان این منطقه شهری برگزار شد.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم در این زمینه با اشاره به استقرار تیم بازرسی استان در این منطقه شهری اظهار داشت: بازرسی در کنار و کمک مجموعه شهرداری بوده و کار بازرسی املاک در دستور کار قرارگرفته است.

زین‌العابدین قراچورلوی از استقرار مجموعه بازرسی در منطقه پنج خبر داد و افزود: مشکلات و موانع با همفکری بازرسی حل خواهد شد و موضوعات منطقه که برای توسعه منطقه بوده موردتوجه بیشتری از طرف شهرداری و بازرسی قرار خواهد گرفت.

وی همکاری شهرداری و اداره کل بازرسی استان قم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: تعامل خوبی بین این دو نهاد وجود داشته و امیدواریم در کمک و پاسخگویی به شهروندان سرعت بیشتری ایجاد شود و شاهد رونق خوبی در منطقه باشیم.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم پاسخگویی و حفظ کرامت شهروندان را مهم‌ترین دغدغه شهرداری دانست و تصریح کرد: احقاق حقوق شهروندان و ارائه پاسخ‌های درست و حفظ کرامت شهروندان، سرلوحه کار منطقه بوده و همکاری خوبی را با تیم بازرسی خواهیم داشت.

انتهای پیام/****ن