31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار حوزه سرمایه‌گذاری

پروژه سرمایه گذاری مجتمع سامان‌سازان به زودی تعیین تکلیف می‌شود/تلاش برای رفع مشکلات پروژه‌های سرمایه گذاری در قم

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم با تاکید بر اینکه به دنبال رفع مسائل حقوقی و اقتصادی مجتمع سامان‌سازان هستیم، گفت: به زودی این پروژه سال‌ها رها شده تعیین تکلیف می‌شود.

علی رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری با همکاری دستگاه‌ها برای تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه تمام سرمایه گذاری در سطح شهر قم اظهار داشت: تعدادی از پروژه‌های سرمایه گذاری از سال‌های گذشته بلاتکلیف است که از سال ۱۴۰۰ روند بررسی مشکلات و تعیین تکلیف آنها شروع شده است.

وی یکی از این پروژه‌ها را مجتمع سامان سازان در تقاطع عماریاسر و خیابان انقلاب برشمرد و افزود: این پروژه چندین سال به همین حالت رها و شرکت ورشکسته شده بود که تعیین تکلیف این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شهرداری قم ادامه داد: جلساتی در این زمینه با سرمایه گذار و اداره تسویه برگزار و در حال برگزاری است تا به جمع بندی برسیم.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال رفع مسائل حقوقی و اقتصادی مجتمع سامان‌سازان هستیم، تصریح کرد: به زودی این پروژه سال‌ها رها شده تعیین تکلیف می‌شود.

انتهای پیام/****