35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

احداث بوستان در خیابان شهید نجات خواه پردیسان قم/احداث بوستان محله ۶ نیازمند حل معارض و همکاری راه و شهرسازی است

معاون امور زیربنایی منطقه 8 شهرداری قم با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث بوستان در خیابان شهید نجات خواه پردیسان گفت: در صورت حل معارض و همکاری اداره کل راه و شهرسازی، به‌زودی در این محله بوستان برای استفاده مردم احداث می‌گردد.

به گزارش شهرنیوز، سید صدرا قاسمی با اشاره به اینکه در حال حاضر از بین ۹ محله مسکن مهر پردیسان، در هفت محله بوستان و فضای سبز ایجادشده است، اظهار داشت: در دو محله اقدامات احداث بوستان در دستور کار است.

وی مشکلات احداث بوستان در محله ۶ مسکن مهر پردیسان را موردتوجه قرار داد و افزود: احداث این بوستان به علت مباحث معارض با مشکل روبرو شده که آن در دستور کار قرار گرفته و اگر معارضین توسط اداره کل راه و شهرسازی استان قم مشکلاتشان برطرف شده و زمین مربوطه در اختیار شهرداری قرار گیرد، قطعاً در آن محله نیز بوستان ایجاد می‌شود.

وی افزود: از سوی دیگر در کنار خیابان شهید نجات خواه نیز فضای سبزی قرار دارد که درواقع حدفاصل بلوار امام جعفر صادق(ع) تا خیابان نجات خواه بوده و در حال حاضر به دنبال واگذاری این فضا از سوی اداره کل راه و شهرسازی به شهرداری هستیم.

معاون امور زیربنایی منطقه ۸ شهرداری قم خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این رابطه رایزنی‌های خوبی صورت گرفته و طرح نیز آماده‌شده و با توجه به اینکه در این محله معارض نداریم، در صورت رفع مشکلات مربوطه می‌توانیم همین امسال با احداث بوستان، این فضا را در اختیار مردم این منطقه قرار بدهیم.

انتهای پیام/****م