35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تقدیر شهردار قم از عوامل سرود “سلام فرمانده”

شهردار کلان‌شهر قم از عوامل تولید سرود سلام فرمانده تقدیر کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد امروز در دیدار با عوامل تولید سرود سلام فرمانده، از ابوذر روحی خواننده و سعید نعیمی تهیه‌کننده این سرود حماسی تقدیر کرد.

در متن تقدیر شهردار قم از ابوذر روحی آمده است:

باور ولایت مفهومی است که انسان به‌واسطه آن به سرچشمه زلال شناخت حقیقت ذات وجودی حضرت حق نزدیک شده و تبلور این شناخت در ارکان زندگی مادی و معنوی انسان پدیدار می‌گردد و رشد و تعالی او را در پی دارد.

تلاش برای اشاعه این مفهوم والا در زمان غیبت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف که مظهر ولایت و امامت در عصر معاصر است، اقدامی است برآمده از بصیرت و شناخت زمانه برای آنان که دل و جان در گرو اعتقادات و باورهای خود دارند.

“سلام فرمانده” تنها یک اثر هنری و اعتقادی یا یک سرود و نماهنگ در ابراز ارادت به منجی عالم هستی نیست، آغاز حرکتی است مانا و ماندگار بر یادها و اثرگذار بر مخاطبین بی‌شمار که لطف و مرحمتی خاصی از سوی خداوند متعال شامل حالش شده است و توانسته است در این بزنگاه جنگ‌های روانی و رسانه‌ای خوش بدرخشد و خاری باشد بر چشم و تیری باشد بر جان آنان که قسم به خصم و دروغ و نیرنگ بسته‌اند.

برادر ارجمند؛ جناب آقای حاج ابوذر روحی

از تلاش‌های بی‌دریغ و خالصانه جنابعالی که سالیانی است مفتخر به کسوت خادمی مردم در لباس ارزشمند “شهرداری” نیز هستید و همچنین دیگر سازندگان و دست‌اندرکاران این اثر فاخر و ماندگار سپاسگزارم.

افتخارآفرینی و اثرگذاری این اقدام فاخر علاوه بر رعایت ساختار حرفه‌ای و تخصصی، عنایتی است الهی برای تمامی گروه تولید که زمینه اجرای آن و شروع حرکتی جهانی برای فریاد استغاثه ظهور حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواحنا له الفداه را ایجاد نمودند.

نقطه عطف این حرکت بزرگ، جلوه مردمی و غیرانتفاعی آن بود که باز یادآور این نکته شد که هر جا مردم پای کار باشند، پیروزی و نصرت در همان جاست.

امیدوارم با تداوم این قبیل اقدامات علاوه بر ایجاد زمینه ابراز ارادت منتظران راستین و واقعی ظهور منجی موعود، شاهد فراگیری بیشتر طنین عشق و ارادت به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در گستره‌ی جهان هستی و زمینه‌سازی شناخت و کسب معرفت باشیم.

گفتنی است در این جلسه مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، تهیه‌کننده و پشتیبانان این سرود حضور داشتند.

انتهای پیام/****