38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
حمل و نقل وترافیک

تردد شهروندان به اجتماع بزرگ خانوادگی یاوران حضرت مهدی (عج) در مسجد جمکران تسهیل می‌شود

ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر مقدس قم با هدف تسهیل در تردد شهروندان به مسجد مقدس جمکران برای حضور در برنامه سرود سلام فرمانده آماده خدمات‌رسانی است.

به گزارش واحد خبر معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، با توجه به پیش‌بینی برگزاری اجتماع بزرگ خانوادگی یاوران حضرت مهدی (عج) و اجرای سرود سلام فرمانده در مسجد مقدس جمکران، بدین منظور ناوگان عمومی حمل‌ونقل شهری بسیج شده‌اند.

با توجه به برگزاری این مراسم از ساعت ۱۹ روز سه‌شنبه ۳۱ خردادماه، ناوگان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی در این خصوص آماده خدمات‌رسانی به شهروندان و خانواده‌های گرامی هستند.

استفاده از ظرفیت ناوگان حمل‌ونقل عمومی در اجرای برنامه‌های ملی و مناسبت‌های مذهبی، فرصتی است تا با افزایش کیفیت خدمات و پوشش تمامی برنامه‌ها، ظرفیت این ناوگان به‌روزرسانی گردد.

گفتنی است اتوبوس‌های درون‌شهری و تاکسی‌های موردنیاز این مراسم، با هدف ساماندهی تردد شهروندان و سهولت در جابجایی‌ها، قبل و بعد از مراسم ارائه خدمات خواهند داشت و فعالیت‌های آنان توسط بازرسین مستقر در محل و همچنین دوربین‌های نظارتی مرکز کنترل ترافیک مورد پایش لحظه‌ای قرار خواهند گرفت.

همچنین پارکینگ‌های عمومی واقع در اطراف حرم مطهر و هسته مرکزی شهر نیز جهت میزبانی از خودروهای شخصی شهروندان به حالت آماده‌باش خواهند بود.

انتهای پیام/****