31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

فضای بوستان‌ها باید محیطی امن برای خانواده‌ها باشد/اجرای مستمر برنامه‌های فرهنگی ورزشی در بوستان‌های قم

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم با اشاره به اینکه فضای بوستان‌ها باید فضایی مناسب برای حضور خانواده‌ها باشد، گفت: متاسفانه برخی اقدامات این فضای امن خانوادگی را خدشه دار کرده و مطلوب نیست و باید برای آن تدبیر شود.

به گزارش شهرنیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید احمد طباطبایی‌نژاد با اشاره به اینکه فضای بوستان‌ها باید فضایی مناسب برای حضور خانواده‌ها باشد، اظهار کرد: متاسفانه برخی اقدامات این فضای امن خانوادگی را خدشه دار کرده و مطلوب نیست و باید برای آن تدبیر شود.

وی با بیان اینکه برخی معضلات ایجاد شده در بوستان‌ها در اثر ناآگاهی برخی شهروندان است، گفت: باید درباره کارکرد بوستان‌ها و اختصاص آن به خانواده‌ها اطلاع رسانی شود و حضور حیوانات و یا کشیدن قلیان و دخانیات در بوستان‌ها به هیچ عنوان مطلوب نیست.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، اجرای برنامه‌های فرهنگی در بوستان‌ها را طرح دیگری برای بهبود فضای این اماکن عنوان و ابراز کرد: ما برنامه‌های مختلف ورزشی و فرهنگی از جمله جنگ شادی را در بوستان‌ها به صورت مستمر با هم افزایی دیگر نهادهای فرهنگی شهر اجرا می‌کنیم تا بتوانیم شاهد اتفاقات خوبی در شهر باشیم.

انتهای پیام/ع****