30.4 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

ظرفیت قم برای تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین قطب تولید محتوای ایثار و جهاد در کشور

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: شهر مقدس قم به دلیل ظرفیت‌های موجود در آن باید به بزرگ‌ترین منبع تولید و عرضه تولید محتوای فرهنگی، مذهبی، عقیدتی و به‌خصوص در حوزه ایثار و جهاد تبدیل شود.

به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام مرتضی استقامت در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری قم کمک‌کننده انجام فعالیت‌های فرهنگی در شهر قم است و صرفاً انجام دهنده انحصاری نیست.

وی با اشاره به ویژگی‌های خاص شهر قم تصریح کرد: قم به دلیل ویژگی‌های خاص آن مانند خاستگاه انقلاب بودن، بین‌المللی بودن آن، وجود حوزه‌های علمیه و غیره نگاه متفاوتی به این شهر دارد.

عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: قم به دلیل ظرفیت‌های موجود در آن باید به بزرگ‌ترین منبع تولید و عرضه تولید محتوای فرهنگی، مذهبی، عقیدتی و به‌خصوص در حوزه ایثار و جهاد تبدیل شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های موجود می‌تواند فرصت‌آفرین باشد، اضافه کرد: پیگیری مستمر بودن جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بررسی پیشرفت فیزیکی اقدامات و احصای موانع پیش رو، یکی از مهم‌ترین پیش‌شرط‌های توفیق اقدامات فرهنگی در قم است.

انتهای پیام/ش

****