38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
تولیدی

محفل شعر گوهرشاد در قم برپا شد/شعرخوانی بانوان شاعره در وصف خاندان عصمت و طهارت

محفل شعر گوهرشاد به مناسبت دهه کرامت و برگزاری رویداد فرهنگی شیراز در قم با شعرخوانی بانوان شاعره در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه علیه الاسلام برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، همزمان با دهه پر خیروبرکت کرامت و در ادامه سلسله برنامه‌های ادبی هفته فرهنگی شیراز در قم، محفل شعر گوهرشاد در صحن صاحب‌الزمان حرم بانوی کرامت ترتیب یافت.

در این محفل ادبی که با حضور پروانه نجاتی، اعظم سعادتمند از شاعران برجسته برگزار شد، شاعرانی از شهرهای شیراز و قم آخرین سروده‌های خود را تقدیم حضرت امام رضا علیه الاسلام، حضرت فاطمه معصومه علیه الاسلام و حضرت شاه‌چراغ علیه الاسلام کردند.

محفل ادبی گوهرشاد که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، حوزه هنری قم و انجمن  شعر رضوی ترتیب یافت یکی از محافل سه‌گانه ادبی هفته فرهنگی شیراز در قم به شمار می‌رود.

پیش‌ازاین نیز چهلمین محفل ادبی مهر و ماه به همین مناسبت با حضور شاعرانی از شهرهای قم و شیراز در حوزه هنری استان برگزارشده بود.

در ادامه سلسله برنامه‌های هفته فرهنگی شیراز در قم، عصر امروز نیز محفل ادبی نقد و شعر با حضور شاعران و اساتید شعر و ادبیات در خانه موزه شهیدان زین الدین برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ش