25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

شهرداری قم نسبت به حوادث حاشیه پروژه‌ها حساس است/نظارت بر جزئیات اجرای پروژه توسط دستگاه نظارت و مشاور

مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم گفت: دفتر نظارت و مشاوره در محل اجرای پروژه تونل جمهوری قرار دارد و جزئیات اجرای تونل زیر نظر این دستگاه نظارت و مجموعه شهرداری در حال اجراست.

به گزارش شهرنیوز، مسعود بخشی در پاسخ به گلایه شهروندان بلوار نور شرقی منطقه نیروگاه در ارتباط با احداث تونل جمهوری اسلامی، با بیان اینکه اجرای این تونل پروژه‌ای بوده که می‌بایست عملیات زیرسازی در آن اتفاق بیفتد، اظهار داشت: با توجه به اینکه بافت منطقه مسکونی است، طی هماهنگی صورت گرفته با دستگاه نظارت و مشاور پروژه، مقرر شد کوبش‌ها به حداقل کاهش یابد که هم بتوانیم پروژه را اجرا کنیم و هم مشکلات فنی برای ساختمان‌های منطقه پیش نیاید.

وی انتقادات صورت گرفته درباره ایزولاسیون این پروژه را مورد توجه قرارداد و گفت: این ایزولاسیون صورت گرفته از به‌روزترین متدهای عایق‌بندی استفاده‌شده و با این هدف انجام‌شده که منازل مسکونی در بحث‌های بارندگی و آبیاری فضای سبز دچار مشکل نشوند.

مدیرکل نظارت بر امور عمرانی شهرداری قم، با بیان اینکه همشهریانی که دچار مشکل شدند باید به‌صورت موردی مشکلشان بررسی شود، گفت: دفتر نظارت و مشاوره در محل پروژه قرار دارد و جزئیات اجرای تونل زیر نظر این دستگاه نظارت و مجموعه در حال اجراست و مجموعه شهرداری نیز بر این مسائل حساس است.

بخشی خاطرنشان کرد: دستگاه مشاوره، نشست منازل به دلیل اجرای پروژه را رد کرده و مورد خاصی نبوده است؛ ضمن اینکه برای ادامه کار برای اینکه ضربات و تکانه‌ها کمتر شود دستگاه مشاور پروژه طرحی ارائه کرده که کوبش‌ها کمتر شود و کار به شیوه دیگری ادامه یابد.
انتهای پیام/ع***