۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

مطالبه از مدیران شهری سوژه ساخت فیلم شد/ساخت فیلم ” نگهبان” با مشارکت شهرداری قم

تهیه‌کننده فیلم نگهبان از ساخت این فیلم با مشارکت شهرداری قم خبر داد.

هادی مهدی پور در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، به اهمیت تولیدات فرهنگی در ارتقاء و تغییر ساختارهای اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: امروز تولیدات فرهنگی تنها با جنبه پر کردن اوقات فراغت نبوده که در این زمینه و باهدف این تغییر، فیلم نگهبان با همکاری شبکه سه سیما و خانه تولیدات جوان در دستور کار قرارگرفته است.

وی موضوع فیلم نگهبان را مطالبه گری از مدیران شهری عنوان کرد و افزود: موضوع کلی فیلم مطالبه گری نگهبان تحصیل‌کرده یک بوستان شهری از شهردار بوده و امیدواریم بتوانیم گام مهمی در ایجاد حس مطالبه گری و اصلاحات در جامعه ایجاد کنیم.

تهیه‌کننده فیلم نگهبان، با تقدیر از همکاری شهرداری قم در ساخت این فیلم گفت: همکاری بسیار خوب شهرداری قم در تسریع برای ساخت و کیفیت فیلم تأثیر داشته و از بوستان غدیر، محوطه باغ پرندگان، بام شهر قم، مسجد شاه حمزه، منطقه شهر قائم(عج) و زنبیل آباد برای لوکیشن‌های فیلم استفاده‌شده است.

وی در ادامه زمان اتمام فیلم‌برداری را تا پایان خردادماه دانست و ابراز کرد: در این فیلم که با کارگردانی مجید بیات در حال ساخت است، بازیگرانی ازجمله مهدی زمین پرداز، هادی دیباچی، مهری آلا آقا، حسن اسدی، علی فرحناک، حسین شریفی و مهدیه نساج و تعداد دیگری از بازیگران قمی در آن ایفای نقش می‌کنند.

مهدی پور در پایان با ابراز امیدواری از ادامه همکاری‌های بیشتر با شهرداری قم تصریح کرد: همکاری دستگاه‌ها و مشارکت آن‌ها در تولیدات فرهنگی می‌تواند تأثیر زیادی در افزایش تولیدات فاخر در کشور داشته و امیدواریم این فرهنگ در تمام دستگاه‌ها نهادینه شود.

انتهای پیام/***ن