35.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

اقدامات پررنگ مدیریت شهری قم در ترویج فرهنگ جهاد و شهادت

مدیر شبکه ملی وارثون با بیان اینکه، شورای اسلامی شهر و شهرداری با تمام توان خود در مسیر فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند، گفت: مأموریت شهرداری قم در درجه اول حفظ هویت و فرهنگ جهاد و شهادت در کالبد فیزیکی شهر است.

به گزارش شهرنیوز، حجت‌الاسلام شفیعیان در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد، اظهار داشت: برای نقش‌آفرینی مردم در فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی باید سازوکارهای لازم شکل و طراحی شود.

مدیر شبکه ملی وارثون خاطرنشان کرد: هم‌اکنون یکی از مشکلات فعالیت‌های مردمی در حوزه فرهنگ و به خصوص حوزه ایثار و شهادت، فقدان سازوکارهای لازم جهت اقدام و عمل توسط مردم است.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری با تمام توان خود در مسیر فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند، گفت: مأموریت شهرداری قم در درجه اول حفظ هویت و فرهنگ جهاد و شهادت در کالبد فیزیکی شهر است.

شفیعیان با تاکید بر اهمیت شبکه‌سازی و همگرایی در فعالیت‌های مربوط به حوزه ایثار و شهادت، یادآور شد: شبکه ملی وارثون آمادگی ایجاد بستر لازم جهت شبکه‌سازی در فعالیت‌های مذهبی در بین نهادها و مؤسسات را داراست.

انتهای پیام/***ش