35.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

اجرای طرح “علمداران خدمت”/خدمات‌رسانی به بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در ایام رحلت امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد در پارک‌سوار شمالی قم

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم از خدمات‌رسانی به بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برون‌شهری در ایام رحلت حضرت امام خمینی(ره) و ۱۵ خرداد در پارک‌سوار شمالی خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم، سید رضا حسینی با اشاره به آماده‌سازی پارک‌سوار شمالی برای هدایت مسافران و زائران حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران در ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار داشت: به بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در ایام رحلت امام خمینی (ره) در پارک‌سوار شمالی خدمت‌رسانی شد.

وی با بیان اینکه در این ایام بالغ‌بر پنج هزار نفر از خدمات پارک‌سوار شمالی بهره‌مند شدند، افزود: سازمان با تشکیل ستاد خدمات‌رسانی ویژه این ایام، تمهیدات لازم را جهت رفاه حال زائرین و مسافرین در پارک‌سوار شمالی و پایانه‌های استان پیش‌بینی نموده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم گفت: در سالروز رحلت حضرت امام (ره) با پیگیری و همکاری انجمن صنفی شرکت‌های مسافربری جهت شرکت همشهریان عزیز در این مراسم، حدود ۱۳۵ دستگاه اتوبوس به تهران اعزام شدند.

به گفته وی، کلیه پایانه‌ها و پارک‌سوارهای سازمان به‌صورت شبانه‌روزی جهت جابجایی مسافرین فعال بوده و نیروهای اجرایی این سازمان به زائرین و مسافرین خدمات ارائه می‌نمایند.

انتهای پیام/****