32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اجرای طرح “علمداران خدمت”/تلاش شهرداری قم برای برپایی باشکوه راهپیمایی ۱۵ خرداد/از آماده‌سازی مسیر تا اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری

راهپیمایی باشکوه مردم قم همزمان با قیام 15 خرداد با آماده‌سازی مسیر راهپیمایی، آذین‌بندی‌ها، اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری و ... توسط شهرداری قم برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز، اقشار مختلف مردم انقلابی قم و مسئولان استانی و مدیریت شهری امروز در پنجاه و نهمین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ با راهپیمایی پرشور خود از بیت امام راحل تا حرم مطهر حضرت معصومه(س)، یک‌بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) تجدید پیمان کردند.

شهرداری قم نیز همچون گذشته با آماده‌سازی محل تجمع، فضاسازی محل تجمع و مسیر منتهی به حرم مطهر و آذین‌بندی، پاکسازی و شستشوی معابر منتهی از بیت تاریخی امام راحل تا حرم مطهر نقش مهمی در برپایی باشکوه راهپیمایی ۱۵ خرداد انجام داد.

در طول مسیر نیز آذین‌بندی‌های مختلفی با پرچم‌های جمهوری اسلامی و مشکی به مناسبت تقارن دو مناسبت دهه کرامت و ایام ارتحال امام خمینی(ره) صورت گرفته بود.

همچنین نیروهای خدمات شهری شهرداری نیز از ساعات ابتدایی امروز با آماده‌سازی مسیر برای حضور پرشور مردم، نقش مهمی در زمینه‌سازی هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن راهپیمایی ۱۵ خرداد داشتند.

گفتنی است به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و همراهی شهرداری منطقه هفت، برنامه‌های مختلفی در زمینه فرهنگی، سرود و تئاتر خیابانی همزمان با برپایی راهپیمایی ۱۵ خرداد به انجام رسید.

انتهای پیام/****