35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

اجرای طرح”علمداران خدمت”/تکمیل پرتکرار ظرفیت پارکینگ طبقاتی زائر/ ساماندهی پارکسوار شمالی برای تعطیلات نیمه خرداد

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه در برخی ساعات چند روز گذشته بارها ظرفیت پارکینگ طبقاتی زائر تکمیل شده است گفت: در حال حاضر به محض پرشدن 80 درصدی ظرفیت پارکینگ با هماهنگی های انجام گرفته با پلیس راهور استان، خودروهای سواری به پارکینگ های دیگر شهر هدایت می شوند.

مسعود طبیبی در گفت وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به آماده سازی پارکسوار شمالی، عنوان کرد: خط کشی و زیباسازی پارکسوار شمالی برای مدیریت بهتر تردد و ترافیک همزمان با ایام دهه کرامت انجام گرفته است.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم، ساماندهی اتوبوس های منتظر مسافر، را از اقدامات دیگر پارکسوار شمالی یاد کرد و گفت: با ساماندهی های انجام گرفته از ایجاد صف های بی مورد برای استفاده از اتوبوس های درون شهری جلوگیری و خدمات رسانی ناوگان عمومی در سطح شهر بهبود پیدا کرده است.

وی با تاکید بر تلاش شهرداری قم بر افزایش کیفیت خدمات رسانی ناوگان عمومی شهر، یادآور شد: هم اکنون در برخی ساعات، چند مرتبه ظرفیت پارکینگ طبقاتی زائر تکمیل می شود که در حال حاضر به محض پرشدن ۸۰ درصدی ظرفیت پارکینگ با هماهنگی های انجام گرفته با پلیس راهور استان، خودروهای سواری به پارکینگ های دیگر شهر هدایت می شوند.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه در برخی ساعات روز مانند نزدیکی به زمان اقامه نماز شاهد افزایش ورودی به پارکینگ های شهر، هستیم، خاطرنشان کرد: برای مدیریت بهتر این مساله شهرداری قم مدیریت توزیع جهتی خودروها را در دستور کار خود قرار داده تا روند خدمات رسانی و استفاده زائران از پارکینگ های عمومی در زمان کمتری انجام بگیرد.

وی با اشاره به استفاده از پارکینگ ضلع شرقی حرم مطهر عنوان کرد: با برخی اصلاحات انجام شده در این پارکینگ، بر ظرفیت سلولهای پارک افزوده شده است.

انتهای پیام/****ش