36.4 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

اجرای طرح”علمداران خدمت”/برپایی ستاد خدمات سفر در منطقه سه شهرداری قم/ تردد پرتعداد اتوبوس های برون شهری در پارکسوار شمالی

مدیر منطقه سه شهرداری قم با اشاره به تردد پرتعداد اتوبوس های برون شهری در پارکسوار شمالی گفت: از روز گذشته شاهد خدمات رسانی گسترده ای به زائران مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در این منطقه هستیم.

مهرداد روحانی وزیری در گفت وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به اقدامات انجام شده جهت استقبال و خدمات رسانی به زائران مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)، اظهار داشت: به همین منظور ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر این منطقه در محدوده بلوار سردار شهید سلیمانی و پیرامون پارکسوار شمالی راه اندازی شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قم ادامه داد: در ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر منطقه سه شهرداری قم در پارکسوار شمالی، زیرساخت هایی برای خدمات رسانی، نماز خانه، تامین آب و سایر نیازهای اولیه زائران و مسافران ورودی به شهر قم پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه این پارکسوار یکی از مهمترین نقاط تردد و حرکت مسافران به سمت تهران است، یادآور شد: عرضه یخ بهداشتی، مایحتاج زائر و سرویس های بهداشتی راه اندازی شده است.

روحانی وزیری با اشاره به تردد پرتعداد اتوبوس های برون شهری در پارکسوار شمالی عنوان کرد: از روز گذشته شاهد خدمات رسانی گسترده ای به زائران مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در این منطقه هستیم.

انتهای پیام/****ش