27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

فضاسازی شهر قم با اکران تبلیغات در ۱۳۰ سازه شهری

بزرگداشت ایام 14 و 15 خردادماه در فضاسازی شهر قم با اکران تبلیغات محیطی در 130 سازه شهری به انجام رسید.

به گزارش شهرنیوز، هم‌زمان با ایام سالروز رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و قیام تاریخی ۱۵ خرداد، ۱۳۰۰ مترمربع تبلیغات شهری در ۱۳۰ سازه در سطح شهر قم به اکران درآمد.

تسلیت ایام سالروز رحلت جان‌گداز حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت سالروز قیام تاریخی ۱۵ خردادماه سال ۱۳۴۲ از موضوعات محوری تبلیغات محیطی این ایام بود که در سازه‌های مختلف ازجمله پرتابل، تابلوهای عرشه پل، استرابورد و آویز توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم طراحی، چاپ و اکران شد.

طراحی، چاپ و اکران بنر در سازه تبلیغاتی پهن‌پیکر ورودی شهر قم در عوارضی اتوبان قم-تهران نیز از اقدامات شاخصی بود که در راستای گرامیداشت این ایام به اجرا در آمد.

اهتزاز پرچم‌های مرتفع مشکی در سطح شهر قم، نصب پرچم، ریسه و آویزهای مشکی در میادین و شوارع، خاموشی المان‌های نوری و چندرنگ از دیگر اقدامات شهرداری قم در این ایام بوده است.

اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی در بوستان‌ها و فضاهای عمومی سطح شهر باهدف گرامیداشت یاد و خاطر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت قیام تاریخی ۱۵ خرداد و همچنین همکاری در برگزاری راهپیمایی مردمی روز ۱۵ خرداد از دیگر برنامه‌های شهرداری قم در ایام ۱۴ و ۱۵ خردادماه امسال است.

انتهای پیام/****