35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان مدیریت پسماند

اجرای طرح “علمداران خدمت”/از حضور عوامل آموزش‌دیده پسماند تا برگزاری جنگ شادی در دهه کرامت

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: با توجه به ایام نیمه خرداد، نیروهای آموزش‌دیده در کنار زائران برای تحویل پسماند از مبدأ حضور دارند.

به گزارش شهرنیوز، سیدعبدالله میرابراهیمی در جلسه ستاد تسهیلات و خدمات سفر شهرداری قم به مناسبت ۱۴ و ۱۵ خرداد و ایام دهه کرامت اظهار داشت: همزمان با این ایام، گشت‌های ویژه‌ای در سطح شهر و پارک‌سوارها برای نظارت بر نظافت محیط فعال خواهند بود.

وی با بیان اینکه با توجه به ایام نیمه خرداد، نیروهای آموزش‌دیده در کنار زائران برای تحویل پسماند از مبدأ حضور دارند، افزود: در جهت رفاه زائران و مسافران در تحویل زباله، تاکنون ۵۰۰ کارتن پلاست به زائران تحویل‌شده و در حال تأمین تعداد دیگری هستیم تا زائرانی که با خودرو وارد پارکینگ‌ها و پارک‌سوارها می‌شوند از همان ابتدا پسماندهای خود را تحویل دهند.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم با تأکید بر اینکه خودروهای تحویل پسماند در پارکینگ‌ها و پارک‌سوار مستقر بوده تا انتقال پسماند خشک را انجام دهند تصریح کرد: از طرفی با تحویل کیسه‌ها، خدمات خوبی را به زائران در مدیریت پسماند ارائه می‌دهیم.

میرابراهیمی خاطرنشان کرد: از آغاز دهه کرامت نیز برنامه‌های جنگ شادی با رویکرد آموزشی جهت جمع‌آوری پسماند در بوستان‌ها برگزارشده است تا بتوانیم به کودکان  خانواده‌ها، آموزش‌های لازم را ارائه دهیم.

انتهای پیام/***ز