38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ترافیک

پارکینگ‌های سطح شهر قم دارای تابلوی راهنمای مسیر می‌شوند

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به طراحی و نصب تابلوهای هدایت مسیر به سمت پارکینگ‌های عمومی در سطح معابر شهر، از نصب این تابلوها در 40 مکان خبر داد.

به گزارش واحد خبر سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم، حسین شعبان‌زاده با اشاره به اهمیت توجه به دغدغه‌های مسافران و زائران اظهار داشت: زائران و مسافران در مقاصد زیارتی همچون شهر مقدس قم نیازمند تسهیلات و امکانات ترافیکی بوده که بتوانند مقاصد خود را به‌راحتی جستجو کنند.

وی ادامه داد: سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با طراحی و نصب تابلوهای هدایت مسیر به سمت پارکینگ‌های عمومی در سطح معابر شهر، سعی در مرتفع نمودن این مشکل و تسهیل در دسترسی مسافرین و زائرین به پارکینگ‌های مرکز شهر نموده است.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به جانمایی ۴۰ مکان برای نصب این تابلوها افزود: در خیابان‌های اصلی، معابر ورودی به شهر، میادین بزرگ و مسیرهای منتهی به پارکینگ‌ها، محل‌هایی برای نصب تابلوها جانمایی شده که تا نیمه اول خردادماه سال جاری به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی رفع نیازمندی‌های ترافیکی بخصوص تابلوهای انتظامی و راهنمای مسیر را در کاهش شکل‌گیری گره‌های ترافیکی مهم ارزیابی کرد و گفت: بسیاری از نیازهای زائران و مسافران در این خصوص در بدو ورود به شهر مقدس قم مرتفع شده و حتی مراکز بزرگ خرید و نقاط گردشگری نیز در دستور کار بوده که تابلوهای شناسایی آن‌ها نصب‌شده است.

انتهای پیام/***