35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

تحصیل ۷۱۹ دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم/ارائه رشته‌های تخصصی مدیریت شهری

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم با بیان اینکه در حال حاضر 719 دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم مشغول به تحصیل هستند، گفت: از این تعداد 372 نفر در مقطع کاردانی و 347 نفر در مقطع کارشناسی است.

مهدی عاطفی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با بیان اینکه در حال حاضر ۷۱۹ دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت: از این تعداد ۳۷۲ نفر در مقطع کاردانی و ۳۴۷ نفر در مقطع کارشناسی است.

وی رشته‌های فعال در این مرکز را موردتوجه قرار داد و ابراز کرد: در مقطع کاردانی حرفه‌ای رشته‌های تربیت مربی آموزش‌های شهروندی، مدیریت امور اداری، اطفاء حریق شهری، گردشگری و در مقطع کارشناسی حرفه‌ای نیز رشته‌های معماری طراحی محیط داخلی، مدیریت آموزش‌های شهروندی، مدیریت گردشگری، حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث و مدیریت دفتری در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم وجود دارد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم ادامه داد: در دو نیمسال مهر و بهمن ۱۴۰۰ جمعاً ۲۹۶ پذیرش در مقطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز آموزشی انجام‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل کیفیت مطلوب آموزشی به لحاظ بهره‌گیری از اساتید مجرب و فضای بسیار خوب آموزشی در بین سایر مراکز علمی کاربردی استان قم، بیشترین جذب در سال ۱۴۰۰ مربوط به مرکز علمی کاربردی شهرداری بوده است.

وی تعداد فارغ‌التحصیلان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم را موردتوجه قرار داد و گفت: در دو نیمسال مهر و بهمن ۱۴۰۰، تعداد ۳۰۷ نفر در مقاطع کاردانی و کارشناسی فارغ‌التحصیل خواهیم داشت.

انتهای پیام/***