27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار ستاد

آموزش به‌روزرسانی‌های انجام شده بر نرم‌افزار مانیتورینگ با محوریت برنامه‌ریزی در شهرداری قم

مدیرکل بازرسی شهرداری قم با اشاره به راه‌اندازی و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار مانیتورینگ جهت مکانیزاسیون فرآیندهای مرتبط پروژه‌ها از هنگام تدوین بودجه، طی روال جاری پروژه‌ها تا پایان و تحویل طبق کمیسیون ماده 24 آئین نامه مالی شهرداری قم گفت: جلسات آموزشی این سامانه با محوریت برنامه‌ریزی برگزار شد.

بهاءالدین دشتی در گفت‌وگو باخبرنگار شهرنیوز، با اشاره به نسخه جدید نرم‌افزار مانیتورینگ جهت بررسی فرآیندهای بودجه‌ای شهرداری قم اظهار داشت: با همکاری مستمر و برگزاری جلسات مختلف مابین معاونت برنامه‌ریزی، اداره کل بازرسی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری، نرم‌افزار مانیتورینگ جهت مکانیزاسیون فرآیندهای مرتبط با تدوین بودجه و روال جاری پروژه‌ها تا کمیسیون تحویل پروژه‌ها به اداره کل بازرسی شهرداری قم برگزار شد.

به گفته وی، در این راستا جلسه آموزشی اولیه فاز اجرایی این نرم‌افزار با حضور کلیه ناظرین و مرتبطین مناطق و سازمان‌ها برگزار شده و کاربران نسبت به استفاده از این نرم‌افزار آموزش‌های لازم دیده و شروع به فعالیت با این نرم‌افزار کردند.

مدیرکل بازرسی شهرداری قم ادامه داد: پس از اجرایی شدن فاز اول و احصاء اشکالات نرم‌افزار، به‌روزرسانی‌های دقیق‌تری با هدف محور قرار گرفتن اداره برنامه‌ریزی معاونت‌ها، مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری انجام شد که جلسات آموزشی این به‌روزرسانی جدید مورخ در روزهای ۲۲ و ۲۹ اردیبهشت‌ و ۵ خردادماه با حضور همکاران مرتبط برگزار شد.

وی با بیان اینکه بررسی به‌روزرسانی‌های بیشتری برای نرم‌افزار مذکور جهت تسهیل امور پیمانکاران در دستور کار است، خاطرنشان کرد: مقرر است با همکاری دیگر زیر مجموعه‌های شهرداری قم در اهداف آینده، به‌روزرسانی نرم‌افزاری صورت پذیرد.

انتهای پیام/***